19
Irano rinktinė (nuotr. SCANPIX)

Pasaulio taurės turnyre Katare B grupės rungtynėse itin aktyviai puolę iraniečiai paskutinėmis pridėto laiko minutėmis sugebėjo įmušti du įvarčius ir 2:0 palaužė velsiečius.

19

Tai buvo tik trečioji Irano pergalė pasaulio čempionatų istorijoje.

Iranas gerokai suaktyvėjo antrame kėlinyje, tuo tarpu Velso futbolininkai dažniau atsimušinėjo.

84-ą minutę Iranas bandė surengti greitą ataką, bet išbėgęs Velso rinktinės vartininkas skaudžiai susidūrė su iraniečiu. Nors iš pradžių vartininkui Wayne'ui Hennessey buvo parodyta geltona kortelė, tačiau po VAR peržiūros vartininkui buvo parodyta raudona ir jis buvo išvytas iš aikštės.

Į aikštelę buvo mestas vartininkas Danny Wardas, kuris pakeitė saugą Aaroną Ramsey. Tai pirmoji parodyta raudona kortelė šiame pasaulio čempionate.

Iranas dar labiau suaktyvino puolimą, tačiau velsiečiai ir toliau sėkmingai gynėsi. Teisėjas pridėjo 9 žaidimo minutes, o tiksint paskutinėms, Rouzbehas Cheshmi itin tiksliai smūgiavo kamuolį į dešinį vartų kampą ir D. Wardas čia buvo bejėgis.

Paskutinėms minutėms Velsas sutelkė visas jėgas puolimui, tačiau padarę klaidą praleido greitą Irano ataką, o Ramino Rezaeianas įmušė ir antrą iraniečių įvartį.

Paskutinėse grupių etapo rungtynėse Iranas susikaus su JAV, o Velsas – su Anglija. Velsui bus būtina įveiktu anglus, jeigu nori patekti į kitą etapą.