Mersine (Turkija) vykstančiame Europos sportinės gimnastikos čempionate fantastiškai pasirodė lietuvis Gytis Chasažyrovas, jaunimo varžybose iškovojęs net du medalius.

Laisvųjų pratimų finale vieną iš sunkiausių programų pasirinkęs G.Chasažyrovas ją puikiai išpildė, surinko 13.733 balo ir tapo naujuoju Europos jaunimo čempionu. Sidabras atiteko ukrainiečiui Ivanui Sevrukui (13.466), o bronza – vengrui Botondui Molnarui (13.400).

Vėliau G.Chasažyrovas dar pridėjo sidabrą pratimuose su arkliu. Už savo pasirodymą lietuvis gavo 13.366 balo ir pasidalino antrą poziciją su Izraelio atstovu Eyalu Indigu (13.366). Nugalėjo ukrainietis Ilja Kovtunas (14.233), o kitas finale dalyvavęs lietuvis Kristijonas Padegimas buvo 8-as (12.066).

G.Chasažyrovas dar dalyvavo pratimų ant žiedų finale, kuriame užėmė 8-ą poziciją (12.600). Šioje rungtyje taip pat nugalėjo I.Kovtunas (13.266).