Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 18-ojo turo rungtynės. „Camp Nou“ stadione susigrūmė dvi Ispanijos grandės – „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ ekipa. Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 3-1 iškovojo įtikinamą pergalę.

Pirmajame kėlinyje ryškų pranšumą įrodinėjo katalonai, kurie į priekį įsiveržė jau 12-ąją minutę. Po tikslaus Luiso Suarezo perdavimo pasižymėjo Neymaras.

Ilgai laukti dar vieno įvarčio Ispanijos vicečempionų sirgaliams neprireikė – po puikaus Lionelio Messi reido kamuolio sulaukęs L.Suarezas nuginklavo varžovų vartininką.

Vis dėlto antrajame kėlinyje „Atletico“ pasiduoti neketino ir 57-ąją minutę sulaukę savojo šanso, kai prie Claudio Bravo ginamų vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o jį svečiams iš Madrido uždirbo L.Messi. Tuo „Rojiblancos“ pasinaudojo ir Mario Mandžukičius sumažino atsilikimą.

Tačiau per likusį laiką Diego Simeone vadovaujamai komandai nepavyko išlyginti rezultato, o 87-ąją minutę L.Messi padėjo galutinį tašką.

Neymaras (nuotr. SCANPIX)

Po pergalės „Barcelona“ su 41 tašku prie pirmoje vietoje esančio Madrido „Real“ klubo priartėjo iki vieno taško, tačiau „baltieji“ vis dar yra sužaidė vienomis rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse „Sevilla“ ir „Elche“ nugalėjo savo varžovus, o „Granada“ – „Real Sociedad“ susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Rezultatai:

„Barcelona“ 3 – 1 „Atletico“

12' [1 – 0] Neymar

35' [2 – 0] L.Suarez

57' [2 – 1] M.Mandžukič (11m. baudinys)

87' [3 – 1] L.Messi

„Almeria“ 0 – 2 „Sevilla“

58' [0 – 1] V.Iborra

63' [0 – 2] Coke

„Athletic Bilbao“ 1 – 2 „Elche“

17' [0 – 1] V.Rodriguez

53' [0 – 2] F.Fajr

73' [1 – 2[ M.San Jose

„Granada“ 1 – 1 „Real Sociedad“

36' [0 – 1] C.Vela (11m. baudinys)

79' [1 – 1] F.Rico (11m. baudinys)