Dvyliktą pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos septynioliktojo turo rungtynėse iškovojo penktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" klubas, šeštadienį svečiuose 76:74 įveikęs šeštąją nesėkmę patyrusią, tačiau šeštojoje pozicijoje likusią Valensijos "Pamesa" ekipą su Mindaugu Timinsku.

Lietuviai šiame susitikime taškų nepelnė. 6 minutes aikštelėje praleidęs S. Jasaitis prametė tritaškį, o 8 minutes žaidęs M. Timinskas taip pat prametė tritaškį, tačiau dar spėjo sugriebti kamuolį.
24 taškus nugalėtojams pelnė Igoris Rakocevičius, 11 - Zoranas Planiničius.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo po 13 taškų įmetę Shammondas Williamsas ir Stanko Baračas.

Ispanijos krepšinio pirmenybių lydere lieka 13 pergalių per 16 mačų iškovojusi Madrido "Real" komanda.

Kitose šeštadienio rungtynėse Badalonos "DKV Joventut" krepšininkai išvykoje 85:76 įveikė "CB Granada" penketuką.

Ispanijos ACB krepšinio lygos lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):