Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse užtikrintai 2:0 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Casemiro 9-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Jaume Domenechas.

Karimas Benzema 12-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Toni Kroosas 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Maximiliano Gomezas 53-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo Thibautas Courtoisas.

Ferlandas Mendy 62-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.