Dviejų „lietuviškų“ ekipų dvikovą antrajame Ispanijos krepšinio divizione laimėjo Martyno Andriuškevičiaus Alikantės „Lucentum“ klubas, kuris svečiuose 84:65 (21:22, 18:20, 23:11, 22:12) nugalėjo „Caceres 2016 C.B.“ komandą su Mantu Ruikiu.

Puikiai rungtyniavęs M.Andriuškevičius per 23 minutes surinko 17 (dvitaškiai 8/12, baudos 1/2) taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, 2 sykius suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir su 24 naudingumo balais buvo naudingiausias rungtynių žaidėjas.

21 tašką prie pergalės pridėjo Tayloras Coppenrathas, 16 - Miguelis Urizas, 9 - Carlosas Medina.

M.Ruikis per 22 minutes į varžovų krepšį įmetė 11 (tritaškiai 3/9, baudos 2/2) taškų, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį aikštės šeimininkų gretose rungtyniavo tik Diego Machado, kurio sąskaitoje 12 taškų.

„Lucentum“ (19 pergalių ir 6 pralaimėjimai) išlieka turnyro lentelės viršūnėje, o „Caceres 2016 C.B.“ (13 pergalių ir 12 pralaimėjimų) klubas užima aštuntąją poziciją.