Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos dvejos "Primera" čempionato XVIII-ojo turo rungtynės.

Čempionai "Barcelona" futbolininkai savo akivaizdoje susitiko su turnyrinės lentelės apačioje esančia "Elche" ekipa. Triuškinančią pergalę rezultatu 4-0 iškovojo katalonai.

Pirmajame kėlinyje į varžovų vartus krito du įvarčiai. 7-ąją rungtynių minutę po Jordi Alba perdavimo pasižymėjo Alexis Sanchezas, o vos po devynių minučių rezultatą padvigubino Pedro.

Antroje kėlinio pradžioje puikią progą pasižymėti turėjo Xavi, tačiau patyręs saugas nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Tačiau po nesėkmingo epizodo "Barca" nesustojo ir dar per likusį laiką pelnė du įvarčius. Abu kartus varžovus nubaudė A.Sanchezas, kuris pasižymėjo "hat-tricku".

Kiek anksčiau vykusiame mače "Sevilla" savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3-0 nugalėjo Madrido "Getafe" vienuolikę.