Penktadienį Ispanijoje sužaistas vienas 30 turo „Primera“ lygos mačas, kuriame triuškinančią pergalę iškovojo Sevilijos „Real Betis“ futbolininkai. Jie svečiuose net 5-1 nugalėjo „Granada“ žaidėjus.

Pirmojo įvarčio stadione susirinkusiems fanams teko laukti pusvalandį. Tada „Betis“ klubą į priekį išvedė Rubenas Castro Martinas. Tas pats R.C.Martinas po dviejų minučių padvigubino savo komandos pranašumą.

Negana to, dar po dviejų minučių Inigo Lopezas įsimušė į savus vartus ir „Betis“ pirmavo jau 3-0. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo.

Antrąjį kėlinį „Betis“ ir vėl pradėjo daug geriau. 53 rungtynių minutę ketvirtą savo klubą įvartį pelnė puolėjas Dorlanas Pabonas.

„Granada“ futbolininkas 72 minutę pavyko sušvelninti rezultatą kai pasižymėjo Carlosas Reina Aranda, bet po septynių minučių „Granada“ klubas liko žaisti dešimtyje, kadangi antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę palikti turėjo Guilherme Siqueira.

Šiuo kiekybiniu pranašumu „Betis“ spėjo pasinaudoti ir 85 minutę galutinį tašką šiame mače padėjo Angelis Lopezas.

Po šios triuškinančios pergalės „Betis“ su 47 taškais pakilo į 6 vietą, o „Granada“ su 28 taškais liko 16 pozicijoje.

30 turo rezultatas:

„Granada“ 1 – 5 „Real Betis“ 30‘ [0 – 1] Ruben Castro Martin 32‘ [0 – 2] Ruben Castro Martin 34‘ [0 – 3] Inigo Lopez (į savus vartus) 53‘ [0 – 4] Dorlan Pabon 72‘ [1 – 4] Carlos Reina Aranda 79‘ Guilherme Siqueira („Granada“) – raudona kortelė 85‘ [1 – 5] Angel Lopez