Pirmąją pergalę Europos čempionate Lenkijoje iškovojo Ispanijos rinktinė, tik po atkaklios kovos rezultatu 84:76 (25:15, 19:20, 22:21, 18:20) palaužusi Didžiosios Britanijos krepšininkus.

Ispanijos rinktinė savo varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmosiomis susitikimo minutėmis, kai pirmąją keturių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 12:0. Vis dėlto britai nepasidavė ir buvo sumažinę atsilikimą iki šešių taškų (26:32), tačiau dar labiau priartėti nepavyko – 35:44.

Po ilgosios pertraukos Chriso Fincho auklėtiniai nenustojo Europos vicečempionams minti ant kulnų ir ketvirtojo kėlinio pradžioje priartėjo iki minimumo – 65:66. Negana to, Mike'as Lenzly pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą – 68:66.

Britai padidino skirtumą iki keturių taškų (73:69), tačiau čia pat sekė Rudy Fernandezo dėjimas į krepšį, o iš toli pataikęs Pau Gasolis persvėrė svarstykles į ispanų pusę – 74:73. Sergio Scariolo auklėtinių pergalę įtvirtino gera gynyba bei tikslūs P.Gasolio, Juano Carloso Navarro bei Ricky Rubio metimai.

Ispanija: P.Gasolis 27 (11 atk. kam.), R.Fernandezas 13, V.Claveras 12, J.Navarro 10.

Didžioji Britanija: J.Hartas 15 (8 atk. kam.), M.Lenzly 14, J.Freelandas ir N.Reinkingas po 10.