0

Trisdešimt trečiąją pergalę 77-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į dešimtąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (82 tšk.) klubas.

Penktadienį namuose "Devils" komanda 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) įveikė penktąją nesėkmę iš eilės patyrusius ir į vienuoliktąją poziciją Rytuose smuktelėjusius Vašingtono "Capitals" (81 tšk.) ledo ritulininkus bei tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas, kuriose ekipos tęs kovą dėl Stenlio taurės.

19 su puse minutės (19:24) aikštelėje praleidęs lietuvis kartą netiksliai smūgiavo į varžovų vartus, blokavo varžovų metimą bei išvengė baudos minučių.

Per 76 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus įmušė 11 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 44 baudos minutes.

Svečiai pirmavo po tikslaus Aleksandro Ovečkino (10:12) smūgio, tačiau antrajame kėlinyje Tuomo Ruutu (32:21) išlygino rezultatą, o trečiajame kėlinyje pergalingą įvartį į svečių vartus įmušė Ryanas Carteris (55:06).