Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Los Andželo „Lakers“ ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai išvykoje 117:112 (29:31, 36:33, 31:24, 21:24) palaužė Oklando „Warriors“ krepšininkus ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 1-0.

„Lakers“ į priekį vedė Anthony Davisas, kurio sąskaitoje - 30 taškų, 23 atkovoti kamuoliai ir keturi blokai. LeBronas Jamesas pridėjo 22 taškus ir 11 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems Stephenas Curry pelnė 27 taškus, Klay Thompsonas - 25. Tuo tarpu „Warriors“ centras Kevonas Looney sugriebė 23 kamuolius ir užfiksavo naują karjeros rekordą. Jis jau ketvirtose atkrintamųjų rungtynėse atkovojo bent 20 kamuolių.

Los Andželo komanda trečiajame kėlinyje pirmavo 10 taškų, o paskutiniame ketvirtyje buvo priekyje 14 taškų.

„Warriors“ tuomet atsakė 14 taškų be atsako ir S.Curry tritaškis likus 1:38 minutei lygino rezultatą.

Tačiau tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai.

Kitoje atakoje D’Angelo Russellas išvedė „Lakers“ į priekį, o kitoje aikštės pusėje A.Davisas blokavo S.Curry metimą.

Likus 1:05 minutei L.Jamesas vienu baudos metimu didino „Lakers“ pranašumą iki trijų taškų. Vėliau Jordano Poole’o tolimas metimas buvo netikslus ir svečiai pergalės nepaleido.

Antrosios serijos rungtynės taip pat vyks San Fransiske.

Kiekvieną sekmadienį kviečiame stebėti NBA rungtynes per nemokamą TV6 kanalą.

Šį sekmadienį nuo 22:30 val. Lietuvos laiku TV6 kanalas transliuos Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes tarp Filadelfijos „76ers“ ir Bostono „Celtics“.

Daugiau NBA atkrintamųjų rungtynių jums patogiu metu visada rasite „Go3“ televizijoje!

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (11/17 dvit., 23 atk. kam., 4 blk.), LeBronas Jamesas 22 (8/16 dvit., 1/8 trit., 11 atk. kam.), Dennisas Schroderis 19 (5/9 dvit.), D'Angelo Russellas 19 (8/14 dvit., 6 rez. perd.), Austinas Reavesas 10, Jarredas Vanderbiltas 8 (6 atk. kam.), Rui Hachimura 6.

„Warriors“: Stephenas Curry 27 (4/11 dvit., 6/13 trit., 6 atk. kam.), Klay Thompsonas 25 (3/9 dvit., 6/16 trit.), Jordanas Poole 21 (6/11 trit., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 15 (5/9 dvit., 6 atk. kam.), Kevonas Looney 10 (5/11 dvit., 23 atk. kam.), Draymondas Greenas 6 (3/8 dvit., 7 rez. perd.), JaMychalas Greenas 6.