Milano „Inter“ klubas išlieka vienvaldžiu Italijos „Serie A“ lygos lyderiu. Vėlų sekmadienio vakarą „Inter“ futbolininkai namuose įveikė artimiausią persekiotoją kovoje dėl „Serie A“ titulo  – Turino „Juventus“ 1:0 (1:0).

Simone Inzaghi auklėtiniai sau būdingu stiliumi viso mačo metu dominavo gynyboje ir laikė supančioję pavojingiausius varžovų žaidėjus.

Vienitelis mačo įvartis į vartus krito 37-ą minutę. Milaniečiai atliko skersą perdavimą į varžovų baudos aikštelę, o kamuolį į savo komandos vartus neatsargiai nukreipė Federico Gatti 1:0.

Puikią progą padvigubinti aikštės šeimininkų persvarą 87-ąją minutę turėjo austras Marko Arnautovičius, tačiau šio silpną smūgį greitoje atakoje atrėmė Voicechas Szczesny.

„Inter“ su 57 taškais žengia pirmi „Serie A“ pirmenybėse, tačiau už „Juventus“ yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau. Pastarieji žengia antri su 53 taškais.