Šeštą pergalę iš eilės Eurolygoje įsirašė Milano „AX Armani Exchange“ (15-7), kuri namuose įveikė Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-8).

Italijos klubas buvo stipresnis 82:76 (16:24, 19:20, 21:15, 25:17).

„Zenit“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, o antrame kėlinyje turėjo ir 12 taškų pranašumą.

Likus žaisti pusketvirtos minutės „Zenit“ vis dar buvo priekyje 71:68, bet Kevino Punterio vedami „dizaineriai“ spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį 75:71.

Netrukus jis dar pridėjo dvitaškį, Malcolmas Delaney smeigė tritaškį ir likus žaisti 34 sekundes nugalėtojas nekėlė klausimų – 80:73.

Artūras Gudaitis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: K. Punteris 14, M. Delaney ir K. Hinesas po 12, S. Rodriguezas 11, V. Micovas 10.

„Zenit“: K. Pangosas ir A. Hollinsas po 12, KC Riversas 11, M. Ponitka ir V. Fridzonas po 9.