Trečiadienį antrosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo dėl bronzos medalių serijos rungtynėse Alytaus "Alitos" komanda namie 99:69 (29:19, 13:20, 34:12, 23:18) sutriuškino "Šiaulių" ekipą ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:0.

Praėjusių metų bronzos medalininkai pirmosiose rungtynėse Šiauliuose trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusią "Šiaulių" komandą įveikė rezultatu 89:88.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mindaugas Lukauskis, pelnęs 23 taškus. Po 14 taškų į svečių krepšį įmetė Darjušas Lavrinovičius ir Martynas Andriukaitis, po 10 - Mantas Pociukonis ir Tadas Klimavičius.

Svečių ekipoje, išsiskyrė Žydrūnas Urbonas ir Andrius Vyšniauskas, pelnę atitinkamai 16 ir 15 taškų. Po 10 taškų trečiadienio mače pelnė Tomas Balčiūnas ir Tomas Gaidamavičius.

Lemiamą persvarą alytiškiai susikrovė trečiajame kėlinyje, kai pirmų trijų minučių ir paskutinių dviejų atkarpas laimėjo 13:2, o kėlinį - 34:12.

Beje, "Šiaulių" komandoje ir vėl nežaidė nugaros skausmais besiskundžiantis pagrindinis komandos vidurio puolėjas Saulius Kuzminskas.

Trečiosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Šiauliuose.