Sunkią pergalę NBA lygoje pasiekė Sakramento „Kings“ (27/48) krepšininkai, kuriems atstovauja ir Domantas Sabonis. Lietuvio ekipa svečiuose po pratęsimo 114:110 (41:28, 25:34, 15:22, 24:21, 9:5) įveikė Orlando „Magic“ (20/55) komandą su Ignu Brazdeikiu ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

D.Sabonis rungtynes praleido dėl traumos, o I.Brazdeikis, nors ir buvo registruotas mačui, tačiau trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė.

Svečiai iš Sakramento raumenis ėmė demonstruoti jau pirmajame kėlinyje ir po atkarpos 11-0 atsiplėšė (36:23).

Vis dėlto, tai lengvos ir užtikrintos pergalės negarantavo. Antrajame kėlinyje deficitą mažinę aikštės šeimininkai galiausiai trečiajame persvėrė rezultatą (67:68).

Likus žaisti minutę ketvirtajame kėlinyje svečiai atsilikinėjo 8 taškais, tačiau tuomet pradėjo gelbėtis. Per šią laiko atkarpą pastarieji be atsako surinko 8 taškus ir išplėšė pratęsimą (105:105).

Jo pabaigoje Sakramento klubą gelbėjo tritaškiai. Likus 54 sekundėms vieną pataikė Donte DiVincenzo, netrukus dar vieną pridėjo Harrisonas Barnesas ir persvėrė rezultatą (113:110).

Aikštės šeimininkams užpulti nepavyko, o pergalę įtvirtinto D.DiVincenzo baudos metimas – 114:110.

„Kings“: Davionas Mitchellas 22 (8/15 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 19 (7 atk. kam.), Donte DiVincenzo 16 (8 atk. kam.), Damianas Jonesas ir Alexas Lenas po 15, Trey Lylesas 11 (18 atk. kam.).

„Magic“: Franzas Wagneris 19 (9/18 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud., 9 atk. kam.), Mo Bamba 18 (4/6 trit., 13 atk. kam.), Markelle‘as Fultzas 16, Moritzas Wagneris 15, Cole‘as Anthony 14 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).