Į UEFA čempionų lygos grupinį etapą pateko “Liverpool”, įveikę "Toulouse" 4:0, "Rangers", nugalėję "Crvena Zvezda" 1:0 ir "Lazio" (3:0 su Bukarešto "Dinamo")

Antradienį paaiškėjo dar trys UEFA Čempionų lygos pirmojo grupės etapo dalyvės, prasimušusios tarp stipriausiųjų per trečiąjį kvalifikacinį etapą.

Be vargo pergalę iškovojo praėjusio sezono turnyro finalininkas "Liverpool", namie net 4:0 sutriuškinęs vieną stipriausių praėjusio sezono Prancūzijos komandų "Toulouse". Pirmąją dvikovą prieš dvi savaites anglai taip pat buvo laimėję, tik jau kuklesniu rezultatu 1:0.

Didžiajai Britainijai atstovaus ir Škotijos vicečempionas Glazgo "Rangers" klubas, išplėšęs lygiąsias 0:0 išvykoje prieš Belgrado "Crvena Zvezda". Abi komandos turėjo progų pasižymėti, bet įvarčių pelnyta nebuvo, o tai tenkino škotus, gimtajame "Ibrox" stadione paskutinę sekundę išplėšusius pergalę 1:0.

Ne ką mažiau atkakli dvikova vyko tarp Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) ir Romos "Lazio" (Italija). Pirmasis mačas pasaulio futbolo čempionų sostinėje baigėsi lygiosiomis 1:1, todėl `baltai žydriems` būtinai reikėjo mušti bent vieną įvartį.

Visgi rungtynių pradžia jiems susiklostė nesėkmingai - 27-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Florinas Bratu. Visgi italai nepalūžo ir su kaupu atsigriebė bei užsitikrino patekimą į grupės varžybas, pelnydami tris įvarčius be atsako per mažiau nei 20 antrojo kėlinio minučių - 0:3.