Vengrijos sostinėje Budapešte prasidėjo 2016 metų uždarų patalpų šiuolaikinės penkiakovės tarptautinės varžybos „Peridot“ taurei laimėti. Moterų atrankos varžybų barjerą įveikė visos penkios atrankoje dalyvavusios Lietuvos atstovės.

A grupėje geriausiai sekėsi Gintarei Venčkauskaitei, kuri surinko 1045 taškus ir užėmė 4-ąją vietą tarp 32 sportininkių. Lina Batulevičiūtė (1022) buvo 7-ta, o Emilija Serapinaitė (998) - 16-a.

B grupėje tarp 31 sportininkės Ieva Serapinaitė (1032) liko 11-a, o Karolina Gužauskaitė (1004) - 20-a.

A grupės nugalėtoja tapo vengrė Sofia Foldhazi (1074), o B grupėje geriausiai sekėsi turkei Ilkei Ozyuksel (1048).

Penktadienį vyks vyrų atrankos varžybos, kuriose dalyvaus Lukas Kontrimavičius ir Dovydas Vaivada.