Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate ketvirtadienį buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose svečiai ir šeimininkai pasidalijo po pergalę.

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrė Jutos „Jazz“ (36/37) klubas, kuris namuose po pratęsimo 117:121 (32:27, 22:29, 24:22, 27:27, 12:16) nusileido Naujojo Orleano „Hornets“ (41/31) ekipai.

„Jazz“ baigiantis pagrindiniam laikui buvo arti pergalės, bet fantastišku metimu pratęsimą išplėšė Emeka Okaforas.

Davidas Westas nugalėtojams surinko 29, Chrisas Paulas (12 rez. perd.) - 24, Jarrettas Jackas - 15, Trevoras Ariza (9 atk. kam.) ir Marko Belinelli - po 14, Emeka Okaforas - 12, Aaronas Gray'us - 10 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė dvigubus dublius surinkę

Paulas Millsapas (11 atk. kam.) ir Alas Jeffersonas (13 atk. kam.), kurių sąskaitose atitinkamai 33 ir 22 taškai.

Kitose rungtynėse pergalę savo aikštelėje šventė trečiąją poziciją Vakarų konferencijoje užimanti Dalaso „Mavericks“ (50/21) komanda, rezultatu 104:96 (17:23, 32:24, 27:25, 28:24) įveikusi Minesotos „Timbervolwes“ (17/55) krepšininkus.

Dalaso klube ir vėl nesulaikomas buvo Dirkas Nowitzkis, kuris surinko 30 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. 18 taškų prie pergalės pridėjo Jasonas Terry, 17 - Shawnas Marionas, 16 - Predragas Stojakovičius.

Vakarų konferencijos autsaiderės „Timbervolwes“ komandos gretose išsiskyrė 31 tašką pelnęs ir 11 kamuolių atkovojęs Anthony Randolphas.