Be Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės rungtyniavusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ išvargo pergalę Šiauliuose. LMKL čempionato lyderės išvykoje tik dvikovos pabaigoje palaužė vietos „Rūtos-Universiteto“ pasipriešinimą - 83:75 (24:16, 18:27, 17:16, 24:16).

Pirmojo kėlinuko viduryje po nesulaikomai žaidusios Ivetos Šalkauskės dviejų baudų metimų viešnios susikrovus dviženklę persvarą (9:19) atrodė, kad sunkumų vienas rungtynes po kitų laiminčiai „Hoptrans-Sirenoms“ nekils. Tačiau Tatjanos Khatsko ir Katerinos Kašlei į priekį vedama „Rūtos-Universiteto“ komanda rankų neleido.

Antrojo kėlinuko pradžioje šiaulietės be atsako pelnė 7 taškus ir sumažino atsilikimą iki minimumo - 23:24. Prieš didžiąją pertrauką „Rūtos-Universiteto“ krepšininkės taškus rinko tik tolimais metimais, pataikydamo net 5 tritaškius iš eilės. Jų dėka, dvikovos pradžioje pirmavusios aikštelės šeimininkės vėl išsiveržė į priekį - 43:42.

Trečiajame ketvirtyje vyko lygi kova. „Hoptrans-Sirenos“ susigrąžino pranašumą, tačiau atitolti daugiau nei 4 taškų atstumu nesugebėjo. Kėlinukui baigiantis, puikiai rungtynėse iš toli atakavusios šiaulietės pataikė dar du tritaškius - 59:58.

Paskutiniajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ sužaidė dvi sėkmingas atkarpas, po kurių susikrovė 9 taškų pranašumą - 67:79, likus žaisti mažiau nei tris minutes. Silvijai Kuodienei gavus penktąją pražangą, rungtynių baigtis tapo aiški. Trumpą atsarginių suolelį turinti „Rūtos-Universiteto“ komanda dar bandė gelbėtis taikliais tolimais metimais, tačiau apsiginti nuo atsakomųjų varžovių atakų nesugebėjo.

„Rūtai-Universitetui“ T.Khatsko surinko 23 (5/9 tritaškiai), K.Kašlei - 22 (9 rez. perdavimai), S.Kuodienė - 16 taškų.

„Hoptrans-Sirenoms“ I.Šalkauskė pelnė 32 taškus ir atkovojo 16 kamuolių. K.Balčiūnaitė (8 atk. kamuoliai) pridėjo 18, E.Tarasevičiūtė -15 taškų.