Gruodžio 6 dieną ledo ritulio klubas „Baltica“ namuose sužaidė jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) rungtynes prieš Voronežo „Rosoš“ ekipą.

Šios dienos rungtynėse lietuvių vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis ir nors abi ekipos demostravo greitą ir atkaklų žaidimą, žiūrovai įvarčių neišvydo.

Antrojo kėlinio pradžioje po D. Nomanovo pražangos, rusų ekipa išnaudojo žaidėjų persvarą aikštėje ir Danila Slesariovas išvedė svečius į priekį (0:1). Rusų atakos vis aštrėjo, kol galiausiai 32-ą žaidimo minutę Ruslanas Rubcovas padidino persvarą (0:2).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rosoš“ ekipa surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės ir R. Rubcovo bei O. Drapkovo dėka įgijo solidžią persvarą (0:4). Įpusėjus kėliniui „Baltica“ dar surengė keletą pavojingų atakų, tačiau iniciatyva akivaizdžiai priklausė svečiams iš Rusijos. 49-ą ir 50-ą minutę R. Gorbačiovas ir D. Semionovas galutinai sugniuždė lietuvių viltis laimėti, peldydami dar po vieną įvartį. „Balticai“ teko pripažinti MHL centro diviziono lyderių pranašumą rezultatu 0:6.