22
Londono „Tottenham Hotspur“ – „Stoke City“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Tottenham“ klubas namuose 4:0 sutriuškino „Stoke City“, o prie visų keturių įvarčių prisidėjo Harry Kane'as.

22

H.Kane'as pats pelnė tris įvarčius (14, 32 ir 37 min.) ir atliko perdavimą Dele Ali, kuris pasižymėjo 45 minutę.

Tai ketvirtas H.Kane „hat-trick'as“ šalies „Premier“ lygoje, atstovaujant „Tottenham“. Tai klubo rekordas.

„Tottenham“ vienuolikė keturis įvarčius per pirmą kėlinį paskutinį kartą buvo pelniusi 2012 metais.

53 tašką iškovojęs Šiaurės Londono klubas bent laikinai pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą. „Stoke City“ su 32 taškais lieka 10-toje pozicijoje.