Namų arenoje po įtemptų rungtynių pergalę šventė Filadelfijos „76ers“ komanda. Rezultatu 116:115 (27:19, 32:31, 33:33, 15:24, 9:8) po pratęsimo jie įveikė Bostono „Celtics“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą – 2:2.

Geriausiai laimėtojų gretose pasirodė Jamesas Hardenas, kuris per 47 minutes aikštelėje įmetė 42 taškus (10/14 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.). Taip pat krepšininkas atkovojo 8, perėmė 4 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Būtent J. Hardeno taškai ir nulėmė „76ers“ pergalę. Likus 16 sekundžių iki pagrindinio laiko pabaigos jis pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą, o likus 18 sekundžių iki pratęsimo pabaigos įmetė tritaškį ir išvedė komandą į pergalę.

Likus dviem minutėms iki trečiojo ketvirčio pabaigos „Celtics“ atsilikinėjo 15 taškų, tačiau Marcusas Smartas ir Jaylenas Brownas pasirūpino, kad komanda atsitiestų.

Rungtynės pradėjo slysti arenos šeimininkams iš rankų, kai ketvirtajame ketvirtyje M. Smartas ir J. Brownas įmetė tritaškius vieną po kito, o po Jaysono Tatumo atakos likęs 8 taškų deficitas išnyko.

P. J. Tuckeris likus kiek daugiau nei minutei iki rungtynių pabaigos atkovojo kamuolį gynyboje, įmetė laisvą metimą, vėliau M. Smartas pridėjo du baudų metimus, o J. Hardenas išlygino rezultatą ir suteikė „76ers“ galimybę ištaisyti savo atsilikimą.

„Celtics“ gretose geriausiai pasirodė J. Tatumas, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo net 18 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Dar 23 taškus arenos svečiams pridėjo ir J. Brownas.

Filadelfijos ekipos gretose be J. Hardeno taip pat svarbų vaidmenį vaidino ir MVP išrinktas Joelis Embiidas. Aukštaūgis per 46 minutes sumetė 34 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Penktąsias pusfinalio serijos rungtynes antradienį komandos žais Bostone.

„76ers“: Jamesas Hardenas 42 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Joelis Embiidas 34 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyrese’as Maxey 14 (8 atk. kam.), Georgesas Niangas 9, Tobiasas Harrisas 9 (7 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24 (18 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaylenas Brownas 23 (5 rez. perd.), Marcusas Smartas 21 (7 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 19 (8 atk. kam.), Derrickas White’as, Alas Horfordas 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).