Jamesas Hardenas išplėšė pratęsimą, o vėliau ir pergalę Oklande prieš NBA čempionus, išlikdamas ir toliau sunkiai sulaikoma jėga.

Gynėjo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (22-15) išvykoje po pratęsimo 135:134 (22:34, 31:36, 39:28, 27:21, 16:15) įveikė „Warriors“ (25-14).

Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 51,4 sekundės J.Hardenas tritaškiu išlygino rezultatą, o vėliau turėjo šansą ir išplėšti pergalę, bet tą kartą buvo netikslus.

Vis tik jo ranka nedrebėjo, kai ir vėl reikėjo atlikti lemiamą metimą. Pratęsime „Warriors“ pirmavo 134:132, bet J.Hardenas likus žaisti vos 2,7 sekundės įsūdė sudėtingą tritaškį apsuptas dviejų varžovų ir krisdamas.

Kevinas Durantas dar spėjo švystelėti tritaškį, bet netaikliai.

„Warriors“ į neviltį varęs J.Hardenas surinko įspūdingą trigubą dublį – 44 taškai (3/9 dvit., 10/23 trit., 8/9 baud.), 15 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

Įspūdingai sužaidė ir „raketų“ centras Clintas Capela – 29 taškai bei 21 sugriebtas kamuolys. 18 taškų pridėjo Austinas Riversas, 17 Danuelis House’as jaunesnysis, 16 Geraldas Greenas.

„Rockets“ metė net 54 tritaškius, pataikė 21.

„Warriors“ ekipai Stephenas Curry pelnė 35, Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas po 26 taškus.