Penktadienį Eurolygoje susitiko abi „lietuviškos“ komandos, o mūsų šalies krepšininkams sekėsi skirtingai.

Penkių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukęs Milano „Olimpia“ (7-7) klubas išvykoje 86:83 (21:23, 26:17, 17:16, 22:27) įveikė prieš šias rungtynes trenerį atleidusią Atėnų „Panathinaikos“ (6-8) komandą.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 ir perėmė vieną kamuolį, kartą suklydo, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Lietuvis šiame susitikime pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą.

Jo komandos draugas Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo 15 minučių ir įmetė 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud.), sugriebė bei perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo 3 pražangas, bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu PAO įžaidėjas Lukas Lekavičius per 5 minutes atkovojo kamuolį, sykį suklydo ir nesurinko nė vieno naudingumo balo.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 24, Nikos Pappas 13, Jamesas Gistas 12, Deshaunas Thomasas 11.

„Olimpia“: Artūras Gudaitis 20, Curtisas Jerellsas 15, Mike'as Jamesas 12, Vladimiras Micovas 10.