Pirmadienio vakarą Kauno „Žalgiris” (9-1) svečiavosi Alytuje, kur be didesnio vargo įveikė nuo rungtynių pradžios taip ir nepabudusią „Dzūkijos” (4-6) komandą.

Alytuje vykusi dvikova baigėsi triuškinančia kauniečių pergale rezultatu 94:65 (23:9, 25:17, 27:22, 19:17)

Rungtynių nugalėtojas buvo aiškus jau po pirmojo kėlinio, per kurį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šeimininkams leido pelnyti vos 9 taškus (23:9).

Netrukus prasidėjo ir „Dzūkijos” triuškinimas. Antrą kėlinį spurtu 7:0 pradėję kauniečiai padidino persvarą iki 21 taško (30:9) ir intrigos rungtynėse nebeliko, tačiau apsukų „Žalgiris” taip pat nemažino.

Prieš ilgąją pertrauką svečiai skaičiavo 22 pranašumą, tačiau iš Š. Jasikevičiaus reakcijų buvo akivaizdu, kad tobulintinų vietų kauniečių žaidime netrūksta.

Visos dvikovos metu sunkiai sustabdomas buvo Marius Grigonis, kurio taiklūs metimai tiesiogiai žlugdė Alytaus miesto arenoje susirinkusius gerbėjus. Jis pelnė įspūdingus 25 taškus, surinko 33 naudingumo balus ir pagerino savo asmeninį rekordą "Betsafe-LKL" čempionate.

Trečiojo kėlinio metu žalgiriečiai įgavo ir 29 taškų persvarą (70:41), o ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė retai šiuolaikiniame krepšinyje matomas 30 taškų skirtumas (86:56).

Lemiamame ketvirtyje neatsakytas buvo tik vienas klausimas – ar svečiai pelnys šimtą taškų. To padaryti jiems nepavyko, tačiau „Žalgiris” be didesnio vargo iš Alytaus parsiveža dar vieną malonią pergalę.

Kauniečiams šioje dvikovoje negalėjo padėti Paulius Jankūnas ir Nate'as Woltersas.

„Dzūkija“: Dominykas Domarkas 14, Matas Jogėla 11, Paulius Petrilevičius 9 (8 atk. kam.), Paulius Danisevičius 8, Waverley Austinas 7.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 25 (7/10 dvitaškių, 32 naud. bal.), Derrickas Waltonas 12, Brandonas Daviesas ir Thomasas Walkupas po 10, Rokas Jokubaitis ir Artūras Milaknis po 7.