Prancūzijoje vykstančiose "Grande Boucle Feminine", kitaip vadinamosiose moterų "Tour de France" dviratininkių lenktynės, antrajame etape trečiąją vietą užėmė "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipos narė Edita Pučinskaitė.

Ji pirmadienį finišavo kartu su pagrindine grupe, kuri etapo nugalėtojai ispanei Joane Somaribai Arrolai pralaimėjo 59 sekundes.

Iškart po E. Pučinskaitės finišavo ir kita Lietuvos dviratininkė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė.

Po dviejų etapų lydere bendroje įskaitoje išliko rusė Olga Zabelinskaja, lenkianti artimiausią varžovę ispanę J. Somarribą Arrolą 4 min. 37 sek.

Po dviejų etapų E. Pučinskaitė ir J. Polikevičiūtė lyderei pralaimi 5 min. 42 sek. ir pakilo atitinkamai į ketvirtą bei penktą pozicijas.