Graikijoje – pirmoji Dambrausko pergalė

Du pralaimėjimus iš eilės patyręs treneris Valdas Dambrauskas išlipo iš pralaimėjimų liūno ir džiaugėsi pirmą savo pergale Graikijos stipriausioje lygoje.

Pirmadienio vakarą lietuvio treniruojamas Kretos OFI namuose sužaidė 2:1 nugalėjo „Levadiakos“ ekipą.

OFI klubas jau 2 rungtynių minutę įsimušė į savo vartus, bet situaciją pataisė per antrą kėlinį.

74 minutę rezultatą išlygino po keitimo pasirodęs ir vos minutę aikštėje praleidęs Juanas Neira. Tuo metu 82 minutę pergalę išplėšė puolėjas Fjorinas Durmishaj, kuris būtent rungtynių pradžioje ir įsimušė į savuosius vartus.

Po šios pergalės OFI klubas su 10 taškų pakilo į dešimtą lygos vietą.