Graikijos lygoje susitiko dvi lietuvius savo gretose turinčios komandos. Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (2/0) ekipa namie 79:71 (16:12, 20:21, 23:21, 20:17) palaužė Atėnų AEK (0/2) komandą, kurios garbę gina Mindaugas Kuzminskas.

Visas rungtynes vyko tolygi kova, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus – 65:65. Nors taškus pelnė Giannoulis Larentzakis (67:65), tačiau tritaškiu atsakė M.Kuzminskas – 68:67.

Vis tik OLY vėl išsiveržė į priekį po G.Larentzakio tritaškio (72:69), o netrukus tolimą metimą pridėjo ir Thomasas Walkupas – 75:69. Tai buvo lemiamas lūžis ir Pirėjo komanda laimėjo rungtynes.

M.Kuzminskas spindėjo savo ekipoje ir per 32 minutes pelnė 23 taškus (3/7 dvit., 4/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus prasižengė ir surinko 29 naudingumo balus.

I.Brazdeikis per 10 minučių įmetė 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 baud.), išprovokavo pražangą, kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus. Nugalėtojams Alecas Petersas įmetė 16 taškų (8 atk. kam.), G.Larentzakis pridėjo 14, Th.Walkupas – 12 (4 rez. per.). Pralaimėjusiems Jordanas McRae įmetė 11 taškų (8 atk. kam.), Justinas Tillmanas – 10. OLY dvigubą Eurolygos savaitę pradės rungtynėmis išvykoje su Milano „EA7 Emporio Armani“ klubu.