Europos moterų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse „Melikgazi Kayseri“ (Turkija) su Gintare Petronyte išvykoje 70:82 (10:17, 16:21, 25:29, 19:15) neatsilaikė prieš Londono „Lions“ (Didžioji Britanija) ir iškrito iš turnyro.

Pirmąsias serijos rungtynes „Melikgazi Kayseri“ namuose pralaimėjo 8 taškų skirtumu, tad joms reikėjo laimėti Londone bent 9 taškais. Visgi, tos viltys labai greitai išnyko. „Melikgazi Kayseri“ trumpai pirmavo tik pirmajame kėlinyje (6:3, 10:9), o tada pralaimėjo atkarpą 0:11 ir nebeatsitiesė.

Trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo (31:48, 37:56). Paskutiniame ketvirtyje komandas skyrė ir 21 taškas (58:79), o „Lions“ ramiai šventė pergalę.

G.Petronytė šį kartą žaidė tik 19 min. 19 sek., pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.