Rokas Giedraitis padėjo Berlyno ALBA komandai patekti į Vokietijos lygos pusfinalį.

Lietuvio klubas antrąjį ketvirtfinalio mačą prieš Getingeno „Gottingen“ komandą laimėjo rezultatu 88:85.

ALBA pirmąsias rungtynes laimėjo 25 taškų persvara. Antrajame mače po dviejų kėlinių ALBA pirmavo 21 taško persvara ir serijos baigtis tapo aiški.

R.Giedraitis per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, 2 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

ALBA: Martinas Hermannssonas 19, Marcusas Erikssonas 13, Landry Nnoko ir Johannesas Thiemannas po 10, Nielsas Giffey 9, Rokas Giedraitis ir Stefanas Peno po 8.

„Gottingen“: Dominicas Lockhartas 19, Bennetas Hundtas 18, Terry Allenas 16.