Lenkijoje surengtas Europos buriavimo taurės etapas, kurį dėl prastų oro sąlygų teko gerokai sutrumpinti – spėta surengti tik 3 plaukimus.

„Laser“ klasėje medalius išsidalino lenkai: Kuba Rodziewiczas (4 baudos balai), Maciejus Grabowskis (6) ir Wojciechas Klimaszewskis (13). Vėjas Strelčiūnas užėmė 6-ą vietą (17), Martis Pajarskas – 11-ą (36), o Radvilas Janulionis nestartavo (78) ir buvo klasifikuotas 25-as.

„Laser Radial“ klasėje nugalėjo danė Anna Munch (4). Šioje klasėje startavo net 8 lietuviai. Iš jų į 30-uką pateko 2 sportininkai: Nojus Bestauskas buvo 24-as (89), o Patrikas Tamašauskas – 28-as (94).

„Laser 4.7“ klasėje dalyvavo tik viena lietuvė Ema Kuodytė, kuri užėmė 26-ą poziciją (80).