Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Kas sugalvojo sita marazma! Kabina skolas lygioje vietoje !! Valdzia i kaliuze! Uztenka tyleti! 
                    
    
  
                                    Esu sodrai skolinga 300eu neturiu is ko moket nes kitais metais gruodi pensija niekas nepriima i darba kaip man skola psd sumoket galetu nurasyt pajamu neturiu jei pas kaimyna paraviu darza gaunu 20eu tik duonai nusipirkt,pasalpu negaunu esu negerenti,o pijokai gauna pasalpas ir juokiasi reikia gert tada bus visos privilegijos
                    
    
  
                                    Pyderu šalis
                    
    
  
                                    Baikit meluoti viska neskaičiuoja nuo sąskaitos  nieko  nepalieka. Aš irgi esu tokioje situacijoje. 
                    
    
  
                                    Baikit meluoti viska neskaičiuoja nuo sąskaitos nepalieka nieko nei ant duonos. Aš esu irgi tokioje situacijoje
 
  
                                    Mano dukra išvyko studijuoti į Angliją. Nežinojo, kad reikia išsideklaruoti iš Lietuvos. Sodra nieko nereikalavo tol, kol susikaupė 300 eurų ,,skola,, Tada tiesiog juos pati nusiėmė iš jos.
                    
    
  
                                    tai ką sodra jiem paskolino, kad jie tapo skolininkais? Ar čia tiesiog sodros banditam nesumoki ir tampi "skolingas"
                    
    
   @O
                Jei asmuo nesikreipia pas gydytojus, tai kam mokėti tą mokestis?:Kad dar labiau turtėtų privatininkai? Asmuo dirba užsienyje nelegaliai, grįžęs gydosi dantis privačiai ir vis tiek turi mokėti tą mokestį, tikrai čia kažkaip ne viskas gerai, tikrai norisi tik bėgti iš tos Lietuvos kuo toliau, o žinau asmenis pastoviai esantys darbo biržoje, bet nelegaliai dirbantys Lietuvoje, turintys nepilnamečių vaikų nemoka jokių mokesčių? Tad kokia čia nesąmonė!
                    
    
   @Senjora
                Ir gerai daro kad eina dirbti nelegaliai Kam tuos seimo narius turi islaikyti .Jei tik ziuri ka is zmogaus atimti ir skaiciuoti skola!skola priskaiciuoja anstoliui o anstolis dar metiniu palukanu skaciuokle skaiciuoja ir mokek visiems vagiai  visi ten valdzioje.O seima kad eina nelegaliai dirbti tik uz ir kuo daugiau tokiu rastu kad nelegaliai dirbtu!
                    
    
  
                                    Oficialiai nedirbau nuo 1997m .Niekad nieko nemokėjau iki šiol ir jokios skolos nėra. Dabar jau pašalpa, tai kaip ir draustas. Na, niekuo ir nesinaudojau
 
  
                                    Mokėjo įmokas...kaip įrodyt Sodrai, kad įmokos mokėtos Rusijoje...turi išvykimo, parvykimo dokumentus ir vis tiek jiem pch, už 7 metus prisiskaičiavo. Ogi pensija vis tiek nesikaupia, koks jiem skirtumas...jei žmogus nebuvo LT ir tą įrodo dokumentai, gi nesinaudojo lietuviškom poliklinikom, tai koks dar PSD, mafija, kitaip nepavadinsi. 
                    
    
   @Mokėjo įmokas
                Lietuvoje daugelis irgi jokiomis paslaugomis poliklinikose nesinaudoja. Jei išvykimas nedeklaruotas, grįžę dažniau gydosi negu nuolat čia gyvenantys. Todėl jokių nuolaidų neturėtų būti
                    
    
  
                                    Baikit remti tuos veltėdžius! Kažkokia nesąmonė
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Gera žinia skolininkams: štai šiems gyventojams „Sodros“ skolos bus nurašytos