Lietuvos jaunieji futbolininkai sužaidė rungtynes prieš Europos vaikinų čempionato atrankos C grupės lyderius ispanus ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 0:8.

Talavera de la Reinos mieste vykusiose rungtynėse dominavo Ispanijos futbolininkai ir iškovojo savo 6-ąją pergalę grupėje.

Ispanams pralaužti lietuvių gynybą pavyko 16 minutę, kai po preciziško Manuelio Sanchezo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Rodri.

Taiklūs tolimi smūgiai leido ispanams ženkliai padidinti atotrūkį po 34 minutės, kuomet įvarčiais pasižymėjo Sergio Gomezas, Rodri, Bryanas Gilis bei Abelis Ruizas.

Antrajame kėlinyje Lietuvos vartininkui Gustui Baliutavičiui ir gynėjams teko tiek pat daug darbo siekiant atremti ispanų atakas. 61 minutę puikaus komandos draugų perdavimo sulaukęs Manuelis Sanchezas pelnė įvartį, o netrukus savo progas rezultatyviai išnaudojo Alexas Baena ir Beniatas Turrientesas.

Kovo 29-ąją lietuviai sužais rungtynes prieš Maltos bendraamžių rinktinę. Komandų susitikimas Takalio „Centenary“ stadione prasidės 17 valandą.