Po traumos į aikštę sugrįžęs „Golden State Warriors“ lyderis Stephenas Curry įsibėgėjo lėtai, tačiau tuomet jau jo niekas sustabdyti nesugebėjo. Ketvirtose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Portlande „kariai“ po pratęsimo 132:125 įveikė „Trail Blazers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:1.

„Aš sugrįžau“, - tokią žinutę pasiuntė Stephen Curry, kai jo vedama komanda iškovojo pergalę Portlande. Šaltakraujiškai tritaškius į varžovų krepšį liejusio „Warriors“ lyderio sąskaitoje 40 taškų. Ir tokią sportinę formą jis demonstruoja po pusantros savaitės pertraukos dėl traumos.

Anot žiniasklaidos, jis artimiausiomis dienomis gali būti antrus metus iš eilės paskeltas naudingiausiu NBA sezonu žaidėju – MVP.

Pirmuosius du susitikimus savo aikštėje „Golden State Warriors“ krepšininkai laimėjo 118:106 (37:17, 28:34, 28:22, 25:33) bei 110:99 (21:34, 30:25, 25:28, 34:12) ir tik trečiojoje dvikovoje Portlande 120:108 (22:28, 36:18, 35:34, 28:28) pajėgesni buvo „Trail Blazers“ krepšininkai.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Klay'us Thompsonas, 21 – Draymondas Greenas, 11 – Marreese'as Speights'as, 10 – Harrisonas Barnesas.

Šeimininkams 36 taškus pelnė Damianas Lillardas (10 rezultatyvių perdavimų), 24 – CJ McCollumas, 18 – Al-Farouqas Aminu (13 atkovotų kamuolių), 13 – Allenas Crabbe'as, 12 – Masonas Plumlee's. Penktąsias serijos rungtynes komandos ketvirtadienį žais Ouklande.