Galingas Jameso žaidimas pražudė Milano klubą

Dramatišką pergalę Eurolygoje pasiekė Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ (4/2) ekipa, kuri išvykoje 72:66 (13:18, 22:19, 17:11, 20:18) nugalėjo Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/5) krepšininkus.

D. Motiejūnas per 17 minučių pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 4, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

Per pirmus du kėlinius šiek tiek geriau rungtyniavo aikštės šeimininkai – kurie įpusėjus mačui turėjo nežymią taškų atsargą – 37:35. Po didžiosios pertraukos „AS Monaco“ startavo 6 taškais be atsako ir išsiveržė į priekį – 41:37.

Niekur atitrūkti svečiams nepavyko ir likus 3 minutėms dar „EA7 Emporio Armani“ pirmavo (48:47), tačiau Mike‘o Jameso 5 taškai iš eilės užbaigė trečiąjį kėlinį – 52:48.

Pagrindiniai įvykiai persikėlė į paskutinį ketvirtį, kur likus 5 minutėms šeimininkai deficitą sumažino iki 57:59, bet tada „AS Monaco“ dvi atakas užbaigė tiksliai – 63:57. Shavonas Shieldsas vienas pats patraukė komandą paskui save – 62:63.

Ekipos keitėsi tiksliomis atakomis ir skirtumas svyravo tarp 1–3 taškų. Minimumas skyrė ekipas ir po Sh.Shieldso dvitaškiu likus 35 sekundėms – 66:67. Svarbios atakos metu M. Jamesas pataikė tritaškį (70:66), o po Maodo Lo klaidos varžovai pridėjo dar dėjimą sulig sirena.

Pirmą kartą šiame sezone Eurolygoje ant parketo pasirodęs Jordanas Loydas per 20 minučių pasižymėjo 4 taškais (1/6 metimai) ir 8 naudingumo balais.

„EA7 Emporio Armani“: Shavonas Shieldsas 17 (3/8 tritaškiai, 6 kld.), Devonas Hallas 15 (3/4 tritaškiai), Nikola Mirotičius (9 atk. kam., 17 naud. bal.) ir Stefano Tonutas (3/5 tritaškiai) po 9.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 21 (3/6 tritaškiai, 5 atk. kam., 22 naud. bal.), Alpha Diallo 13, Jaronas Blossomgame‘as ir Johnas Brownas po 8.