0
TV3

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ (6 ir 0) ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 103:74 sutriuškino Šiaulių „Šiaulių“ (6 ir 1) krepšininkus.

Vilniečiai galingai startavo ir geros gynybos dėka sužaidus 7 minutes turėjo jau 9 taškų pranašumą - 18:9. Svečiai tritaškių metimų dėka sugebėjo kiek priartėti ir po pirmojo kėlinio sumažino deficitą iki 6 taškų - 19:25.

Antrajame ketvirtyje M.Žukauskas šovė du tritaškius iš eilės, E. Ruzgas pridėjo dvi baudas ir šiauliečiai pirmą kartą buvo priekyje – 28:27. Po spurto 7:0 „Lietuvos rytas“ vėl susigrąžino pirmaujančios komandos rolę – 34:29. Pirmąją mačo dalį šeimininkai galėjo laimėti solidesniu skirtumu, bet klaidos ir E.Ruzgo dvitaškiai to padaryti neleido – 48:47.

Po didžiosios pertraukos A.Sirekos auklėtiniai toliau intensyviai priešinosi šalies vicečempionams ir likus rungtyniauti 4 minutes turėjo 2 taškų deficitą – 60:62. Visgi tuomet, daugiausiai T.Rice'o ir L.Robertso pastangomis „Lietuvos rytas“ spurtavo 9:2 ir įgijo rekordinį pranašumą – 71:62. Skirtumas liko nepakitęs ir po trijų ketvirčių – 73:64.

Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių vilniečiai įjungė papildomą pavarą ir per kėlinį į savąjį krepšį praleidę vos 10 taškų sutriuškino varžovus - 103:74.

„Lietuvos rytas“: Tyrece'as Rice'as 23, Jonas Valančiūnas 22, Steponas Babrauskas 14, Mindaugas Katelynas 13, Lawrence'as Robertsas 11, Renaldas Seibutis 10.

„Šiauliai“: Mindaugas Žukauskas 14, Cameronas Longas 11, Valdas Vasylius 10, Darius Gvezdauskas ir Edvinas Ruzgas po 9.