Trečiąją pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (6/4), kuri 125:110 (38:25, 34:34, 32:21, 21:30) svečiuose pranoko Los Andželo „Lakers“ klubą (6/6).

D. Sabonis nugalėtojų gretose per 38 minutes įmetė 29 taškus (12/18 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, triskart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Lietuviui tai buvo rezultatyviausias sezono pasirodymas.

Dar pirmajame kėlinyje krepšininkas atliko įspūdingą dėjimą per Austiną Reavesą.

„Kings“ geriau pradėjo rungtynes ir po spurto 17:7 susikrovė dviženklę persvarą bei po pirmojo kėlinio pirmavo 38:25. Vėliau puikiai puolę „Kings“ neprisileido varžovų art ir išlaikė pranašumą (86:70).

Žaidimo važias užtikrintai savo rankę laikęs lietuvio klubas vienu metu ėmė jau triuškinti „Lakers“ ir net pirmavo 106:80. Pabaigoje varžova kiek priartėjo, bet Sakramento ekipa vis vien iškovojo užtikrintą pergalę

„Kings“: Domantas Sabonis 29 (12/18 dvit., 16 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Kevinas Huerteris (4 atk. kam., 7 rez. perd.) ir De'Aaronas Foxas (5 atk. kam., 4 per. kam., 5 rez. perd.) po 28, Harrisonas Barnesas 13 (3/6 trit., 4 per. kam.), Keeganas Murray 9.

„Lakers“: D'Angelo Russellas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir LeBronas Jamesas (10 atk. kam., 4 per. kam., 11 rez. perd., 6 kld.) po 28, Camas Reddishas 16 (5 per. kam.), Austinas Reavesas (11 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.) ir Anthony Davisas po 9,