Pasaulio futbolo čempionate Katare – pirmoji Kosta Rikos pergalė. Beveik viso mačo metu japonai atrodė geresnė komanda, o antrajame kėlinyje Kosta Rika prie savo vartų pastatė tikrą „autobusą“, tačiau savo progų nerealizavę Azijos futbolininkai mačo pabaigoje nudegė patys.

Pergalingą įvartį Kosta Rikai 81-ąją minutę pelnė Keysheris Fulleris.

Japonija į vartų plotą smūgiavo tris kartus, o Kosta Rika – vos vieną.

Pergalės prieš Vokietiją dar pirmajame ture pakylėta Japonija mače su Kosta Rika dažniau buvo su kamuoliu (58 proc.) ir sukūrė daugiau potencialiai pavojingų progų. Pavyzdžiui, japonai uždirbo 5 kampinius, o Kosta Rika šioje grafoje pasižymėti nesugebėjo.

Japonai šiame mače prasižengė net 22 kartą, Kosta Rika taisykles pažeidė 9 kartus. Geltonas korteles prieš save išvydo po 3 futbolininkus iš abiejų komandų.

Po šių rungtynių E grupėje – visiška sumaištis. Trys komandos dabar yra susirinkusios po 3 taškus, o prie jų jau šį vakarą gali prisijungti ir Vokietija, jeigu įveiks Ispanijos futbolininkus.

Šių rungtynių įvykius tiesiogiai nuo 21:00 val. galėsite stebėti tv3.lt portale.