Apmaudžią nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Indianos „Pacers“ (39/26) ekipa, namie 111:114 (22:30, 28:29, 30:35, 31:20) nusileidusi Bostono „Celtics“ (43/21) klubui.

Pačioje mačo pradžioje varžovus į priekį paleidę „Pacers“ intrigą atkūrė tik paskutinėmis minutėmis. Likus žaisti 3 minutes T.J.Warrenas tritaškiu po Domanto Sabonio perdavimo rezultatą išlygino, o pats lietuvis dvitaškiu su pražanga šį ir persvėrė – 107:104. Komandos vėliau keitėsi taškais, o D.Sabonis pataisydamas Victoro Oladipo metimą likus žaisti 8 sekundes sumažino skirtumą iki minimalaus (111:112).

Marcusas Smartas tada sumetė baudų metimus, o lemtingu galėjęs tapti Justino Holiday‘aus tritaškis skriejo pro šalį.

Domantas Sabonis apskritai sužaidė puikų mačą – per 41 minutę pelnė 28 taškus (13/21 dvitaškio, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 9, perėmė vieną ir prarado 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

Aukštaūgis jau 23 mačus paeiliui renka dviženklį rezultatyvumą. Ilgiausią tokią seriją jis užfiksavo dar šį sezoną, kai startavo 29-iais dviženkliais pasirodymais paeiliui.

Tuo tarpu V.Oladipo sužaidė geriausią mačą sugrįžęs po traumos – 29 minutės, 27 taškai (4/9 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 7 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai. Kovą jis jau primena senąjį „Pacers“ lyderį ir per tris mačus fiksuoja 19,7 taško vidurkį.

Indianos klubas šiame susitikime neturėjo svarbių Malcolmo Brogdono, Jeremy Lambo bei Dougo McDermotto. Nate‘o McMillano bei T.J.Warreno techninės pražangos už ginčus su arbitrais taip pat nepadėjo.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (6 atk. kam., 4 per. kam.), Gordonas Haywardas 27 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Danielis Theisas 20 (6 atk. kam.), Marcusas Smartas 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kemba Walkeris 11 (1/4 dvitaškių, 2/8 tritaškių).

„Pacers“: Domantas Sabonis 28 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Victoras Oladipo 27 (7 atk. kam., 5/7 tritaškių, 4 rez. perd.), T.J.Warrenas 22 (5 atk. kam.), Mylesas Turneris 16 (8 atk. kam., 4 blokai), Justinas Holiday‘us 8.