„Kaunas City“ komanda pratęsė sėkmingą sezono startą iškovodami pergalę Latvijoje. Antradienį OHL Baltijos čempionate išvykoje žaidę kauniečiai panaikino trijų įvarčių deficitą ir 5:4 palaužė trečiąją vietą lygoje užimančią Rygos „Prizma“ komandą.

Rungtynių startas kauniečiams susiklostė tiesiog katastrofiškai. Vos per 45 sekundes į jų vartus krito net du įvarčiai. Tikslūs buvo Emilis Ezitis ir Valteris Apfelbaumas, o kauniečių treneris jau pirmąją rungtynių minutę buvo priverstas panaudoti savo pertraukėlę.

„Kaunas City“ padėtis dar labiau komplikavosi po pražangos, kurią realizavo Elvis Kaiminšas.

Antrajame kėlinyje kauniečiai turėjo galimybę dvigubai kiekybinei persvarai, bet jos metu nepaisant susikurtų progų, įvarčių pelnyta nebuvo. Visgi, nesugebėję įmušti daugumoje, „Kaunas City“ sugebėjo varžovus nubausti mažumoje. Į greitą ataką vienas prieš vartininką pabėgęs Ondrejus Machala sušvelnino oponentų persvarą (32:50, rez. perd. Michalas Machačas).

Negana to, tos pačios mažumos metu kauniečiai susikūrė ir dar vieną progą pasižymėti. Šįkart greitoje atakoje atsidūrė tik prieš šias rungtynes į „Kaunas City“ sugrįžęs Aivaras Bendžius, kuris iš aštraus kampo sugebėjo pramušti oponentų vartininko gynybą (33:48, rez. perd. Kostas Gusevas, Denysas Hončarenko).

Puikus „Kaunas City“ pasirodymas mažumoje tęsėsi ir po kitos jų pražangos. Dar kartą mažumoje kauniečiai pabėgo į greitą ataką ir šį kartą tikslą pasiekė Michalas Machačas, išlygindamas rungtynių rezultatą.

Trečiajame kėlinyje Kristapas Mileris suklaidino kelis svečių žaidėjus ir atidavė ritulį Patrikui Zabusovui, o rezultatyviausias lygos žaidėjas dar kartą išvedė „Prizma“ į priekį. Visgi, ilgai savo persvaros jie neišlaikė, kai savuoju įvarčiu atsakė Lukas Žukauskas (46:23, rez. perd. K. Gusevas).

Oponentų bandymus susigrąžinti persvarą atlaikę „Kaunas City“ atstovai nurūko į dar vieną greitą išpuolį ir pelnė dar vieną įvartį. Šį kartą į viršutinį vartų kampą iššovė O. Machala (53:58, rez. perd. M. Machačas, Danielis Klinecky).

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis varžovai keitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju ir nepaisant to, jog svečiams iš labai dėkingos situacijos nepavyko dar labiau padidinti savo persvaros, jie šventė pergalę ir priartėjo prie pirmaujančių Latvijos klubų ketverto.