Fabieno Barthezo sugrįžimas į „Man Utd“ ekipą pažymėtas nesėkme – labdaringame mače Anglijos klubo atstovai 2-8 pralaimėjo „Marseille“.

Kamerūnietis Nicolasas Nkolou bei Jordanas Ayew iš Dramblio Kaulo Kranto išvedė Prancūzijos vienuolikę į priekį, bet Danny Welbeckas ir TOmas Cleverley iki pertraukos atstatė pusiausvyrą.

Visgi antrajame kėlinyje „Marseille“ nušlavė Mančesterio ekipą - Benoit Cheyrou ir Loicas Remy įmušė po du įvarčius, po kartą pasižymėjo Ayew ir Alou Diarra.

Prancūzas Barthezas vartus gynė visą pirmąjį kėlinį

Nesėkme turnė po Vokietiją baigė Liverpulio „Everton“, nusileidusi Brėmeno „Werder“. Vienintelį įvartį įmušė Sandro Wagneris.

Pergalę šventė ir „Valencia“, Juano Matos ir Juano Bernato įvarči dėka 2-1 nugalėjusi „Hamburg“. Vokietijos ekipoje dvikovos pabaigoje pasižymėjo Hanno Behrensas.