Sekmadienio popietę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Pietų zonoje buvo sužaistos 23 turo rungtynės, kuriose Futbolo bendruomenės klubas (F.B.K.) „Kaunas“ šventė svarbią pergalę prieš Vilniaus „Gariūnus“. Geltonai Žalius į pergalę atvedė du tikslūs, vieno iš rezultatyviausių lygos žaidėjo. ispano Juan Sevilla Sevilla smūgiai, teigiama pranešime spaudai.

Prieš dvikovą F.B.K. „Kaunas“ su 48 taškais žengė ketvirtoje vietoje, o vilniečiai sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau ir turėdami 51 tašką rikiavosi antroje pozicijoje. Rungtynių svarba atsispindėjo nuo pat dvikovos pradžios, kurią kiek nervingiau pradėjo aikštės šeimininkai.

Labiau patyrę „Gariūnų“ futbolininkai kontroliavo kamuolį ir kūrė pozicines atakas prie Geltonai Žalių vartų. Kauniečiai retkarčiais, žaibiškais išpuoliais bandė išgąsdinti varžovus ir parodyti, jog jiems lengvą laikinojoje sostinėje tikrai nebus.

Kėlinio pabaigoje F.B.K. „Kaunas“ ekipai pavyko užtikti varžovus nepasiruošusius ir staigios atakos metu vienas, po idealaus Luko Turausko perdavimo, prieš „Gariūnų“ vartų sargą Giedrių Štreimikį atsidūrė ispanas Juan Sevilla Sevilla.

Rezultatyviausio kauniečių futbolininko koja nesudrebėjo – F.B.K. „Kaunas“ išsiveržė į priekį 1:0.

Antrajame kėlinyje F.B.K. “Kauno” treneriai vietoj Luko Turausko, kuris vis dar negali rungtyniauti pilna jėga, išleido iš dublerinės komandos “Hegelmann Litauen” pasiskolintą puolėją Andrių Alekną. Taip pat Laimonas Vaitekaitis pakeitė Aurimą Lipnevičių. Nauji žaidėjai Geltonai Žaliems įnešė šiek tiek šviežumo, tačiau kėlinio viduryje vėl iniciatyvą tvirtai į savo rankas perėmė svečiai iš sostinės.

Vilniaus “Gariūnai” turėjo keletą progų pasižymėti, tačiau patikimai vartus saugojo Andrius Krasinskas. 74 minutę buvo lemtinga svečių komandai. Gavęs dar vieną puikų perdavimą, šį kartą iš Kristijono Gedgaudo, ispanas J. Sevilla Sevilla vėl atsidūrė vienas prieš vieną su varžovų vartininku ir nesunkiai jį pergudravo – 2:0.

Po šio įvarčio lengviau atsipūtė F.B.K. „Kauno“ treneriai, futbolininkai ir visi susirinkę į Nacionalinės futbolo akademijos stadioną palaikyti Geltonai Žalius.

Per likusį dvikovos laiką kauniečiai drausmingai apsigynė nuo „Gariūnų“ futbolininkų atakų ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 2:0.

Ši pergalė F.B.K. „Kaunas“ komandai leido turnyrinėje lentelėje pakilti į antrąją vietą ir aplenkti iki tol ten buvusius „Druskininkų“ futbolininkus, kurie sekmadienį išvykoje kiek netikėtai nusileido Kėdainių „Nevėžio-2” ekipai.

Likusias keturias pirmenybių rungtynes Geltonai Žali žais išvykoje. Gastroles kauniečiai pradės jau kitą šeštadienį Kaišiadoryse, spalio viduryje rungtyniaus Kėdainiuose, o sezoną užbaigs dvikovomis Visagine ir su Prienų „Rūdupiu“.