Londono „Arsenal“ UEFA Europos lygos grupių etapo paskutinėse rungtynėse 4 – 2 sutriuškino „Dundalk“ futbolininkus ir pergalingai užbaigė šį etapą.

Edwardas Nketiah 12-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Mohamedas Elneny 18-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Jordanas Floresas 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Josephas Willockas 67-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1. Folarinas Balogunas 80-ąją minutę puikiu smūgiu taip pat nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino Anglijos klubo pranašumą 4:1.

Seanas Hoare‘as 85-ąją minutę smūgiu galva sušvelnino šeimininkų ekipos pranašumą 2:4.