0

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje žaidžiamos 24 trečiojo turo rungtynės.

I grupės viršūnėje, su trimis pergalėmis iš tiek pat galimų, įsitvirtino Liono „Olympique“ komanda, kuri namuose, rezultatu 2:1 įveikė šiame Europos lygos sezone „buksuojančią“ Bilbao „Athletic“ vienuolikę.

Kiek netikėtai Vengrijoje rezultatu 2:1 Šėkesfehervaro „Videoton“ ekipai pralaimėjo kadaise „Manchester United“ futbolininkus „skriaudęs“ šveicarų „Basel“.

Namuose vieną olandiško futbolo flagmanų Enšedės „Twente“ tiesiog sutriuškino Valensijos „Levante“ futbolininkai. Į tris ispanų įvarčius, iš kurių du buvo pelnyti antrajame kėlinyje, olandai nesugebėjo atsakyti nei viena rezultatyvia ataka.

„San Siro“ stadione paskutinėmis akimirkomis Belgrado „Partizan“ įveikė Milano „Internazionale“ žaidėjai. „Inter“ nesugebėjo įrodyti savo pranašumo prieš Belgrado „Partizan“ beveik ištisus du kėlinius, tačiau 88 minutę, po Diego Milito perdavimo, pasižymėjo Rodrigo Palacio. Iškovojusi pergalę, „Inter“ komanda pagal taškus H grupėje (7) susilygino su Baku „Neftchi“ įveikusia  Kazanės „Rubin“ ekipa.

Dramatišką pergalę iškovojo Charkovo „Metalist“ komanda, kuri Trondheime nuo 46 minutės 1:0 atsilikinėdama nuo vietos „Rosenborg“, per 10 paskutinių mačo minučių sugebėjo pelnyti du įvarčius ir iškovoti pergalę.

Visiškai kurioziškų trijų taškų Atėnuose Romos „Lazio futbolininkams vos neatidavė “Panathinaikos" ekipa: įvartį 25 minutę į savus vartus įsimušė G.Seitaridis, kuris kamuolį bandė perduoti atgal savo komandos vartininkui, tačiau per vėlai pastebėjo, kad šis yra palikęs vartus. Laimei, paskutinėmis mačo akimirkomis graikus nuo pralaimėjimo išgelbėjo Toché tikslus smūgis.