UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo pirmosios rungtynės tarp „Barcelona“ ir Stambulo „Galatasaray“ komandų Katalonijos sostinėje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

„Barcai“ atstovaujantis olandas Memphis Depay'us pirmame kėlinyje turėjo dvi galimybes pasižymėti, bet abu sykius jo smūgius atrėmė „Galatasaray“ vartininkas Inaki Pena.

Šis ispanas po pertraukos dar kelis kartus gelbėjo „Galatasaray“ komandą nuo įvarčio.

Rungtynių pabaigoje Stambulo klubo legionierius iš Prancūzijos Bafetimbi Gomis sugebėjo pelnyti įvartį, tačiau teisėjas jį atšaukė po VAR asistentų sprendimo – buvo užfiksuota nuošalė.

Rungtynės Barselonoje baigėsi lygiosiomis 0:0. Atsakomoji dvikova Stambule vyks po savaitės, kovo 17 dieną.