62
Kroatija – Turkija (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienio popietę Europos čempionate startavo D grupės kovos. Pirmajame susitikime Paryžiuje jėgas išmėgino Kroatijos ir Turkijos futbolininkai. Pergalę, rezultatu 1:0, šventė „languotieji“ kroatai.

62

Rungtynės:

Rungtynės tokiu rezultatu ir baigėsi, kroatai iškovoja 3 taškus.

73-ąją minutę – dar vienas kroatų skersinis. Po M. Mandžukičiaus perdavimo Ivanas Perišičius drebina vartų konstrukciją.

52-ąją minutę skersinį baudos smūgiu drebina Darijo Srna. Vartininkas į smūgį net nesureagavo.

Įvartis! 41-ąją minutę Luka Modričius muša reto grožio įvartį. Nestabdęs kamuolio kroatas iš už baudos aikštelės ribų kala itin tikslų smūgį į apatinį vartų kampą. Kroatija priekyje 1:0. Įvarčiu pasidžiaugti nusprendė ir sirgalius, kuris, prasmukęs pro apsaugą, gavo progą įvartį paminėti kartu su pačiu Luka Modričiumi ir kompanija.

31-oji minutė pažymėta kroatišku krauju. Galva prakirsta Vedranui Čorlukai.

29-ąją minutę pirmą puikią progą sukūrė turkai, tačiau vietoje buvo Danijelis Subašičius, kuris sugavo Ozano Tufano smūgį galva.

Pirmąją kėlinio pusę nieko pavojingo nei vieni, nei kiti nesukūrė, o rungtynes galima vadinti vienomis nuobodesnių šiame čempionate.

Prieš rungtynes:

Šios komandos susitiko ir 2008-ųjų Europos čempionato ketvirtfinalyje, kur pergalę, po 11 metrų baudinių serijos, šventė Turkija.

Kroatijos smogiamoji jėga – aikštės viduryje, kur žaidžia Luka Modričius iš Madrido „Real“ ir Ivanas Rakitičius iš „Barcelona“ klubo.

Turkijos rinktinės sudėtyje ryškiausiai šviečia „Barcelona“ klubo saugo Arda Turano pavardė.