25
Anglija – Velsas (nuotr. SCANPIX)

Dviejų amžinų varžovų dvikovoje į kovą stojo Anglija ir Velsas. Pirmąsias rungtynes anglai sužaidė lygiosiomis 1:1 su Rusija, o valai 2:1 nugalėjo slovakus, o šioje akistatoje pergalę po D. Sturridge`o įvarčio šventė anglai, nors valai ir pirmavo po G. Bale`o tikslaus baudos smūgio

25

Rungtynių eiga:

0` Startinės komandų sudėtys

Anglija: Joe Hartas, Kyle`as Walkeris, Danny Rose`as, Gary Cahillas, Chrisas Smallingas, Raheemas Sterlingas, Adamas Lallana, Harry Kane`as, Wayne`as Rooney, Ericas Dieras, Dele Alli.

Velsas: Wayne`as Hennessey, Chrisas Gunteris, Neilas Tayloras, Banas Daviesas, Jamesas Chesteris, Ashley Williamsas, Joe Allenas, Halas Robsonas-Kanu, Aaronas Ramsey, Garethas Bale`as, Joe Ledley.

7` Pirma Anglijos komandos proga. Po gero perdavimo virš vartų smūgiavo Raheemas Sterlingas.

26` Galva tiesiai į vartininką smūgiavo G. Cahilas.

32` Velso žaidėjas baudos aikštelėje žaidžia ranka, tačiau 11 metrų baudinio teisėjas neskiria.

36` Po kampinio galva smūgiuoja C. Smallingas, tačiau kamuolys skrieja šalia virpsto.

42` Koks įvartis! Garethas Bale`as muša antrąjį įvartį baudos smūgiu šiame čempionate ir išveda Velsą į priekį 1:0!

45` Pirmas kėlinys baigėsi Velsui pirmaujant 1:0.

56` Įvartis! Anglai lygina rezultatą. Po apmaudžios Velso klaidos J. Vardy kala įvartį.

80` Pavojingai, tačiau virš vartų šovė valas J. Williamsas.

90+2` Neįtikėtina! Danielis Sturridge`as muša pergalingą įvartį ir anglai švenčia labai sunkią pergalę.

Prieš rungtynes:

Prieš rungtynes abiejų komandų sirgaliai susivienijo prieš bendrą priešą – Rusijos sirgalius, net keletas akistatų vyko Lilio gatvėse.

Kol fanai vienijosi, žaidėjai laidė replikas į varžovų stovyklą. Velso superžvaigždė Garethas Bale`as sakė, kad nei vienas anglas nesugebėtų prasibrauti į Velso startinę sudėtį ir kad ketvirtadienio varžovai neturi tiek užsidegimo, kiek Velso žaidėjai.