Emmanuelio Mudiay debiutas „Kings“ gretose nebuvo tobulas

Buvęs žalgirietis Emmanuelis Mudiay pralaimėjimu debiutavo Sakramento „Kings“ (13/20) komandoje NBA čempionate

Ji namuose 89:105 (20:25, 18:24, 30:25, 21:31) pripažino Los Andželo „Clippers“ (17/15) pranašumą.

E. Mudiay per aštuonias minutes nepelnė nei taško, jis prametė abu dvitaškius. Gynėjas atliko du rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Ericas Bledsoe pelnė 19 taškų, Paulas George’as ir Serge Ibaka surinko po 17. Pastarasis 12 pelnė vien paskutiniame kėlinyje.

„Kings“ komanda nei karto nepirmavo, o trečiajame kėlinyje atsiliko 19 taškų.

Paskutinio kėlinio pradžioje „Kings“ buvo priartėjusi iki keturių taškų, bet „Clippers“ greitai atstatė dviženklį skirtumą.

Los Andželo ekipa su šia pergale nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

„Kings“: Tyrese Haliburtonas 22 (13 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 18, Buddy Hieldas 16.

„Clippers“: Ericas Bledsoe 19 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulas George’as ir Serge Ibaka po 17, Terance’as Mannas 13, Ivica Zubacas 10.