Tęsiu eksperimentą „1000 Lt iššūkis“. Vakar iš penkių mano pasirinktų įvykių pasiteisino vienas – Argentina į Pietų Korėjos vartus įmušė abiejuose kėliniuose. Dar vienas įvykis (kad L. Messi įmuš pirmas) buvo atšauktas, nes pirmas įvartis šiose rungtynėse krito į savo vartus.

Tiesa, neatspėjau, kad Nigerija kels daugiau nei 4,5 kampinio, Prancūzija laimės pirmą kėlinį ir F. Ribery įmuš pirmas, taigi išleidęs 111 Lt susigrąžinau beveik lygiai tiek pat 110, o mano „Unibet“ sąskaita iš pradinės 1000 Lt sumos šiuo metu siekia 840,5 Lt.

Šiandien 14 val. 30 min. susitiks D grupės komandos – Vokietija ir Serbija. Mačo favoritais „Unibet“ laiko vokiečius: už jų pergalę siūlo koeficientą 1,64, už lygiąsias – 3,85, už serbų– 5,4.

Pirmajame ture vokiečiai galingu stiliumi 4:0 (2:0) nušlavė Australijos rinktinę, o serbai 0:1 (0:0) neatsilaikė prieš Ganą. Tačiau reikia priminti, kad dar prieš prasidedant grupės varžyboms būtent šios dvi komandos (vokiečiai ir serbai) buvo laikomos jos favoritėmis.

Dabar situacija jau pasikeitusi ir serbams, norintiems prasibrauti į kitą čempionato etapą, šiandien kaip minimum reikia nepralaimėti. Ar jiems tai įgyvendinama užduotis? Manau, kad taip. Pirmiausia, patiems vokiečiams lygiosios šiame susitikime tikrai nebūtų tragedija. Antra, serbų sudėtis – ne ką prastesnė nei jų varžovų: puolime – Marko Panteličius („Ajax“), Nikola Žigičius (CF „Valencia“), saugų grandyje – Dejanas Stankovičius („Inter“), Milošas Krasičius (CSKA), gynyboje – Branislavas Ivanovičius („Chelsea“), Nemanja Vidičius („Man. United“).

Taigi renkuosi, kad rungtynės baigsis lygiosiomis 1:1 arba 2:2, o apsidraudimui dar statau ir minimalią vokiečių pergalę rezultatu 2:1. „Unibet“ koeficientai – 6,75, 18 ir 8,25. Statymo suma – iš viso 43 Lt (20 Lt, 7 Lt ir 16 Lt), Galimas laimėjimas – 135 Lt, 126 Lt arba 132 Lt.

Kitus šios dienos statymus iš rungtynių tarp JAV–Slovėnijos (17 val.) ir Anglijos–Alžyro (21 val. 30 min.) pateiksiu iki 12 val.