Eksperimentas „1000 Lt iššūkis“ tęsiasi. Vakar iš trijų mano pasirinktų įvykių pasiteisino vienas – Čilė laimėjo pirmą kėlinį prieš Hondūrą rezultatu 1:0. Tiesa, to paties nepavyko padaryti ispanams, o pirmą įvartį mače tarp Urugvajaus ir PAR pelnė ne L. Suarezas, o D. Forlanas.

Taigi nors vakar balansas ir buvo +15 Lt, mano „Unibet“ sąskaita iš pradinės 1000 Lt sumos šiuo metu yra nusmukusi iki 841,5 Lt.

Šiandien 14 val. 30 min. susitiks B grupės lyderės – Argentinos ir Pietų Korėjos rinktinės. Mačo favoritais „Unibet“ laiko argentiniečius: už jų pergalę siūlo koeficientą 1,5, už lygiąsias – 4,1, už varžovų – 7.

Pirmajame ture pietų korėjiečiai įtikinamai 2:0 (1:0) nugalėjo itin blankiai atrodžiusius graikus, o Argentina pakankamai sunkiai 1:0 (1:0) palaužė Nigeriją. Vis dėlto puolamasis argentiniečių arsenalas, nepaisant daugybės nerealizuotų progų, parodė savo potencialą. Ypač tai pasakytina apie L. Messį, kuris į varžovų vartus smūgiavo bemaž 10 kartų ir nepasižymėjo tik dėl fantastiško nigeriečių vartininko V. Enyeamos žaidimo.

Tačiau kada nors geriausio pasaulio futbolininko aktyvumas ir pastangos turi atsipirkti – tikiuosi, kad šiandien. Todėl renkuosi, kad pirmą įvartį šios dienos rungtynėse pelnys būtent L. Messi („Unibet“ koeficientas – 5). Statymo suma – 40 Lt, galimas laimėjimas – 200 Lt.

Kitas įvykis, kurį taip pat rizikuoju statyti, – tai, kad Argentina pelnys įvarčius abiejuose kėliniuose. Susitikimas su P. Korėja turėtų būti atakuojančio pobūdžio, todėl gana realu, kad tiek pirmojo ryškumo žvaigždžių puolėjų ir saugų grandyje turintys argentiniečiai bent po kartą per kėlinį nudžiugins trenerį D. Maradoną ir savo gerbėjus („Unibet“ koeficientas – 2,75). Statymo suma – 40 Lt, galimas laimėjimas – 110 Lt.

Kitus šios dienos statymus iš rungtynių tarp Nigerijos ir Graikijos bei Prancūzijos ir Meksikos pateiksiu iki 12 val.